درباره ما

شرکت پویا سرام در جهت نیل به اهداف انقلاب اسلامی ایران و باهدف برداشتن قدمهای اساسی در جهت خود کفایی کشور و به منظور نیل به استقلال اقتصادی و صنعتی در اواخر سال ۱۳۸۴ تاسیس گردید .

شرکت موافقت اصولی تولید لعاب کاشی و سرامیک را در همان سال از وزارت صنایع دریافت نمود و در کمترین زمان عملیات ساخت و نصب ماشین آلات انجام و بهره برداری از کارخانه را در اوایل سال ۱۳۸۵ آغاز کرد .

با کمال افتخار اعلام می دارد که کلیه ماشین آلات و تجهیزات نصب شده در کارخانه از قبیل کوره های پخت لعاب , بالمیل های لعاب  , میکسرها  ,  سیلوهای مواد اولیه و محصول  ,  توسط مختصصان این شرکت طراحی و نصب گردید .

شرکت با استفاده از ماشین آلات مجهز  ,  آزمایشگاه و همکاری صمیمانه و صادقانه بهترین متخصصان ساخت لعاب کاشی و سرامیک با دانش علمی کافی در این رشته از صنایع سرامیک تلاشی گسترده نموده است تا با ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات تولیدی خود تا حد استاندارد بین المللی یه سیطره چندین ساله تولید کنندگان و فروشندگان خارجی لعاب بر صنعت سرامیک این کشور پایان دهد .

حاصل تلاش بی وقفه شرکت با استفاده از کوره های مدرن برای تولید انواع لعاب های اوپک ترانسپارنت, مات  ,  اینگوب  , پخت سریع , انواع لعابهای منو پروزا مطابق با جدیدترین تکنولوژی امروزی و افزایش ظرفیت تولید انجام گرفته است .

شرکت افتخار دارد که با تکیه بر تجارب و مهارتهای کافی توان تولید لعاب با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را دارا می باشد و بهترین تولید کنندگان کاشی و سرامیک از محصولات شرکت بهره می برند .

برای اولین بار در استان یزد ساخت جوهر چاپهای دیجیتال در حال تولید می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 + = 7